Інтернет-магазин «Möbel» — ваш надійний поставник всього, що знадобиться для облаштування затишної домівки. Меблі, сантехніка, текстиль, посуд та багато іншого ви знайдете на сайті mobel.com.ua. Ми представляємо бренд, за якість якого можемо відповідати з упевненістю.

Історія створення магазину

Ми працюємо з 2017 року, тому добре знаємо, якими мають та не мають бути меблі. Продумана конструкція, легкість збирання й монтажу та використання екологічно чистих матеріалів — основні принципи, за якими ми додаємо в асортимент нові позиції.

Спочатку ми замовляли меблі собі та друзям, адже в українських магазинах вибір був невеликий. З часом вирішили відкрити інтернет-магазин, щоб кожний отримав доступ до недорогих, простих та функціональних меблів.

Принципи роботи магазину

  • Якість — пропонуємо покупцям тільки оригінальні товари шведського бренду.
  • Доступність — створюємо конкурентні ціни, щоб ще більше людей могли дозволити собі облаштувати затишний будинок
  • Клієнтоорієнтованість — супроводжуємо покупців на всіх етапах покупки
  • Екологічна відповідальність — пропонуємо тільки екологічно чисті товари та намагаємося зменшити негативний вплив на навколишнє середовище

Що пропонує покупцям наш магазин

Хоча поки ми не маємо власного фізичного магазину, для комфортного шопінгу у нас працюють менеджери. Вони допоможуть вибрати необхідні товари та швидко оформити замовлення. До того ж весь асортимент завжди є в наявності на нашому складі чи може бути привезений під замовлення. Зі складу ви можете забрати замовлення самостійно, якщо попередньо домовитися з нашим консультантом.

В інтернет-магазині є декілька варіантів оплати та зручна доставка Україною перевізником Нова пошта.

Перетворіть свій дім, офіс чи студію на те місце, до якого хочеться повертатися знову і знову разом з «Möbel».